Dăruiește ZIUA DE NAȘTERE 2021

04 ian.
a0084453 8ead 4064 b444 6217daa7c2b8

🎂 Ziua ta de naștere se apropie cu pași repezi?! Până acum probabil ai primit probabil sute de cadouri. Unele reușite, altele… nu chiar ☺️.

Consideri că ai tot ce îți dorești și că cel mai frumos cadou pentru tine ar fi să oferi o bucurie și altora?! Anul acesta poți face o faptă bună de ziua ta, printr-o simplă alegere care poate schimba viitorul celor care au nevoie de ajutor.

Intră în categoria oamenilor de bine! Dăruindu-ți ziua de naștere, îți poți îndemna prietenii care vor să îți cumpere un cadou de ziua ta să facă în schimb o donație pentru o cauză aleasă de tine.

Nu te costă nici timp, nici bani, iar procesul durează în jur de 1 minut.

CUM SE PROCEDEAZĂ?

1. Intră pe Galantom și alege cauza TOTUL VA FI BINE (ai linkul direct mai jos):

2. Îți creezi o pagină de donații în doar 1 minut, completând data nașterii, datele de contact, titlul paginii și suma pe care îți propui să o strângi.

Ps: Ai posibilitatea să îți personalizezi pagina cu imagine și text.

3. Promovează pagina și spune-le prietenilor că de ziua ta vrei să contribui la o cauză. 🙏🏻

Tot ce e nevoie să faci este să dai copy-paste linkului paginii de fundraising.

Încurajeaza-ți prietenii să fie alături de tine și să direcționeze pentru cauza ta banii pe care i-ar fi dat pe cadouri.

Ei vor dona online direct pe pagina ta, rapid și sigur, prin plată securizată, cu cardul.

Perioada optimă de a începe campania de ziua ta este cu 2-3 saptămâni înainte.

Găsești aici câteva recomandari pentru fundraising:

Sugestii pentru fundraising

Contactează-ne dacă ai nevoie de suport.

Poți să ne scrie fie aici, pe facebook, fie prin e-mail: asociatiatotulvafibine@gmail.com

🎂 La mulți ani! 🎂

TIPS & TRICKS PENTRU A STRÂNGE MAI MULȚI BANI ÎN CAMPANIA DE ZIUA TA

– etichetează persoane

– nominalizează prieteni în postări, cu invitația de a dona (poți nominaliza un număr de prieteni egal cu nr. de ani împliniți)

– publică un video drăguț cu tine în care să le spui oamenilor despre campanie

– adresează mulțumiri celor care au donat deja

– lansează o campanie de tip provocare (leapșa), prin care inviți oamenii să-ți urmeze exemplul

– pune la poza de profil sau copertă un vizual în care să semnalezi că ai o campanie de ziua ta

Despre NOI

Organizația este o platformă caritabilă pentru cauze din domenii multiple. Întreaga activitate se derulează exclusiv cu ajutorul voluntarilor, asociația neavând niciun angajat.

CUM SE POATE DONA:

(1) Beneficiar: ASOCIAȚIA TOTUL VA FI BINE

✅ CIF: 42758877

✅ Conturi BCR: RO27RNCB0096167685400001 (Lei)

RO75RNCB0490167685400001 (EUR)

✅ COD SWIFT/ BIC : RNCBROBUXXX

🅿️ Cont PayPal: paypal.me/totulvafibine

R: Cont Revolut nr de tel (0727) 577 771

🌈 Direct pe site la secțiunea donează

(2) Prin direcționarea celor 3.5% din impozitul pe venit sau pensie (prin completarea formularului 200 sau 230 de către persoanele fizice).

(3) Prin direcționarea a până la 20% din impozitul companiei (pentru persoanele juridice).

(4) Alegând unul dintre proiectele promovate prin Galantom:

Mai multe despre activitatea noastră găsești aici:

www.asociatiatotulvafibine.ro

🌈 Împreună creăm o cele mai frumoase povesti, în care ne sprjinim și să evoluăm reciproc, în care să ne realizăm obiectivele și aducem zâmbete!

🙏🏻 Sprijinul tău va face diferența!

🤗 Împreună aducem zâmbete! 😊

🌈 Și nu uita: #totulvafibine ❗️